شهید مهدی طهماسبی ـ قم

%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa

معرفی شهید

نام و نام خانوادگی : مهدی طهماسبی

نام پدر:

محل تولد: مسجد سلیمان

تاریخ تولد :

تاریخ شهادت: ۹۵/۳/۱۶

محل شهادت: حلب، سوریه

محل دفن: قم

وصعبت تاهل: متاهل

تعداد فرزندان : ۲زندگی نامه

مهدی طهماسبی، فرزند سرهنگ بازنشسته ی سپاه ناحیه مسجدسلیمان کریم طهماسبی است که از قم به شام اعزام شده بود .
گفتنی است، پاسدار شهید طهماسبی یکی از داوران درجه یک فوتبال استان قم بود. شهید مهدی طهماسبی سابقه عضویت ۱۰ ساله در کمیته داوران هیئت فوتبال استان قم را داشتوصیت نامه

⚫️رهبری در این زمان بسیار مظلوم هستند و خیلی از کسانی که روزگاری در کنار امام راحل بودند (البته به ظاهر) الان رهبری را تنها گذاشته اند و نظرات گستاخانه خودشان را در مقابل نظرات صریح رهبری بیان می کنند. این ها سعی می کنند نور خدا را با دهانشان خاموش کنند. زهی خیال باطل .خداوند بهتر می داند که رسالتش را کجا قرار دهد.
⚫️لذا عاجزانه از همه ی خانواده ام به طور خاص و همه ی دوستان و همه ی کسانی که صدای من به گوششان می رسد این است که در خط و مسیر ولایت مطلقه ی فقیه باشید تا این انقلاب آسیبی نبیند.
⚫️حضرت آقا در طی سفرشان در سال ۸۹ در دیدار با طلاب فرمودند که دشمنان انقلاب فهمیده اند که آنتی تز انقلاب در درون حوزه ی های علمیه است. این را خودشان را هم نفهمیدند و برخی داخلی ها به آنها فهمانده اند. و بارها و بارها نیز مسئله نفوذ را بیان کرده اند.
⚫️لذا از همه ی دوستان، اقوام، همکاران ، خانواده و همه ی ملت ایران و همه ی ملت های آزادی خواه جهان عاجزانه تقاضا دارم با بصیرت کامل قدم جای پای رهبری بگذارند و به عناوین اعتباری دیگرنظیر سردار، آیت الله ، مرجع تقلید و غیره … که خدایی نکرده در این مسیر نیستند توجهی نکنند.
⚫️همه ی ما مسئولیم و خداوند نیز هیچ قوم و خویشی با ما ندارد و اگر خدای نکرده این انقلاب توسط نا آگاهان و کج فهمان ضربه بخورد این اسلام عزیز تا سال ها نمی تواند قد علم کند و یقینا مهم ترین سوالی که در قیامت از ما خواهند پرسید همین نعمت خواهد بود.
🔴زیاد شنیده ام که می گویند ۲ تا بچه داری چرا می خواهی بروی؟
طوری می گویند به خاطر بچه هایت نرو که انگار من معنی زن و بچه را نمی فهمم و بویی از عشق نبرده ام یا دلم از سنگ است!
⚫️در این فاصله دو ماه و نیم از پایان سفر اول به سوریه تا این سفر سعی کردم بعضی از اعمالی که بنظرم مانع لطف ونظر خاص خدای متعال و حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) و رسیدن به مقام شهادت باشد را جبران کرده و در جهت رضای حضرت حق بیشتر بکوشیم.
هدف اصلی این نبرد برای من اول پیروزی دوم پیروزی ُسوم پیروزی و چهارم شهادت در راه خداست که در حقیقت پیروزی نهایی در هدف چهارم است.
⚫️به فرموده ی خدای متعال چه کشته شویم و چه بکشیم پیروزیم و این بزرگ ترین لطف حق است که ما در همه ی حال پیروزیم و شکست برای ما بی معنی است. مواظب باشید با حرکات و رفتارتان دشمن شاد نشویم.
⚫️زیرا دشمن اصلی ما یعنی صیهونیسم جهانی آل سعود (آل یهود) به این مراسمات توجه دارند و با حزن ما شادی می کنند. همه ی ما را به صبر سفارش می کنم. ان شالله صبح ظهور نزدیک است.خاطرات و گزارشات دیکر رسانه ها

عکس/ تشییع و تدفین شهید مهدی طهماسبی

تصاویر تشییع شهید مدافع حرم – ۹۵/۰۳/۲۱فیلم شهید مدافع حرم

 فیلم شهید مدافع حرم