تصاویر یادواره شهدای مدافع حرم ـ ۹۵/۶/۱۵

photo_2016-09-17_10-30-15
بزرگداشت شهدای مدافع حرم و تیپ فاطمیون نیمه شهریور ماه ۱۳۹۵ در فرهنگسرای بهمن، با حضور بیش از هزار نفر از خانواده شهدای مدافع حرم برگزار شد.
در مراسم بزرگداشت شهدای مدافع حرم که ۱۲/شهریور/۹۵ در تالار شهید آوینی، فرهنگسرای بهمن برگزار شد، برای اولین بار از سرود ملی تیپ فاطمیون رونمایی شد.

در جمع بیش از هزار نفره خانواده شهدای مدافع حرم “سردار غلامحسین غیب پرور” که سخران ویژه این مراسم بود با بیان اینکه اکنون جوانانی که داوطلبانه به صف اعزام حاضر شدند و جوانانی که در مرزهای خیلی دور از کشورشان با دشمن خصم در جنگ هستند و برخی نیز به شهادت رسیده اند خاطر نشان کرد که اینها همه دم از ولایت دارند و فرزند ولایت هستند.

وی با قدردانی از خانواده شهدای مدافع حرم تصریح کرد: حرکت شهادت طلبانه، این عزیزان و صبر و استقامت خانواده های معززشان را امتداد راه شهدا کربلاست و اجرشان نزد خداوند محفوظ می باشد.

در همین مراسم، قاری حجت الاسلام والمسلمین درچه ای، مجری سید کمال هاشم زاده، سخنران سید حسین مومن، شاعر صابر خراسانی و خواننده علی اکبر قلیچ بود. همچنین گروه تئاتری از، گروه تئاتر دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) با محتوای مدافعان حرم در این مراسم هنرنمایی کردند.

منبع:شهید خبر 

آلبوم تصاویر     

  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *